Termíny 2018

Kdy, kde, v kolik, kdo:

Prosinec   
21.12.2018OstravaZŠ Ukrajinská
10:00Terka, AdamTerapie loutkou
20.12.2018OstravaZŠ Wolkrova
8:45Ája,Jindraterapie loutkou
20.12.2018OstravaZŠ Železárenská
9:45Ája,Jindraterapie loutkou
19.12.2018BrnoKociánka
10:00bětka a šimonterapie loutkou
19.12.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30gabka, tomterapie loutkou
17.12.2018OstravaZŠ Halda
10:00Klára, Tomterapie loutkou
17.12.2018OstravaZŠ Halda
8:50Klára, Tomterapie loutkou
17.12.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Gabka, Tomterapie loutkou
11.12.2018OstravaPrapos
10:00klára,danterapie loutkou
11.12.2018OstravaPrapos
9:00klára,danterapie loutkou
10.12.2018BrnoMŠ Lidická
10:00bětka a tomterapie loutkou
03.12.2018OpavaKojenecký ústav
10:00Bernarditerapie loutkou
03.12.2018OpavaZŠ Slezského odboje
8:50Bernarditerapie loutkou
Listopad   
29.11.2018OstravaGVUO
10:00Klára,Tomterapie loutkou
29.11.2018OstravaGVUO
9:00Klára,Tomterapie loutkou
26.11.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Gabka, Tomterapie loutkou
22.11.2018BrnoKociánka
10:00bětka a šimonterapie loutkou
20.11.2018OstravaZŠ Těšínská
10:55Pavla, Jindraterapie loutkou
20.11.2018OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
19.11.2018OstravaZŠ Ukrajinská
10:00Terka, AdamTerapie loutkou
19.11.2018BrnoAutistická školka
10:00Bětka, Tomterapie loutkou
19.11.2018OstravaZŠ Halda
8:50Klára, Tomterapie loutkou
19.11.2018OstravaZŠ Halda
10:00Klára, Tomterapie loutkou
14.11.2018OstravaZŠ Železárenská
9:45Ája, JindraTerapie loutkou
14.11.2018OstravaZŠ Wolkrova
8:45Ája, JindraTerapie loutkou
05.11.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Gabka, Tomterapie loutkou
05.11.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
Říjen   
30.10.2018OstravaMŠ Ukrajinská
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
26.10.2018OstravaZŠ Těšínská
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
25.10.2018OstravaZŠ Ukrajinská
9:00Terka, Adam, Jindraterapie loutkou
24.10.2018OstravaZŠ Železárenská
9:45Klára,Jindraterapie loutkou
24.10.2018OstravaZŠ Wolkrova
8:45Klára,Jindraterapie loutkou
22.10.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
17.10.2018OstravaZŠ Železárenská a Wolkrova
8:50Ondraindividuální terapie loutkou
17.10.2018OstravaZŠ Těšínská
10:55Pavla, Jindraterapie loutkou
17.10.2018OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
16.10.2018OstravaPrapos
9:00klára,danterapie loutkou
15.10.2018OstravaZŠ Halda
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
10.10.2018OstravaPrapos
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
08.10.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
08.10.2018OpavaZŠ Slezského odboje
8:00Bernarditerapie loutkou
Září   
26.09.2018OstravaMŠ Ukrajinská
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
24.09.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
19.09.2018OstravaZŠ Železárenská a Wolkrova
8:45Ondraindividuální terapie loutkou
11.09.2018OstravaZŠ Halda
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
11.09.2018OstravaZŠ Halda
10:00Klára, Tomterapie loutkou
11.09.2018OstravaZŠ Halda
8:50Klára, Tomterapie loutkou
04.09.2018OstravaPrapos
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
Červen   
29.06.2018OstravaZŠ Ukrajinská
8:00Jindra, Terkaterapie loutkou
27.06.2018OstravaZŠ Halda
8:50Klára, Tomterapie loutkou
26.06.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Klára, Jindraterapie loutkou
25.06.2018OstravaZŠ Těšínská
10:55Pája, Jindraterapie loutkou
25.06.2018OstravaZŠ Těšínská
10:00Pája, Jindraterapie loutkou
19.06.2018OstravaPrapos
9:00Klára, Danterapie loutkou
12.06.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Klára, Jindraterapie loutkou
11.06.2018OstravaZŠ Wolkrova
8:30Jindra, Terkaterapie loutkou
11.06.2018OstravaZŠ Železárenská
9:30Jindra, Terkaterapie loutkou
07.06.2018OstravaZŠ Železárenská
10:00Jindra, Terkaterapie loutkou
07.06.2018OstravaZŠ Železárenská
8:45Jindra, Terkaterapie loutkou
07.06.2018BrnoAutistická školka
10:00Bětka a Tomterapie loutkou
07.06.2018BrnoCentrum Kociánka
15:00Bětka a Šimonterapie loutkou
06.06.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Gabka a Tomterapie loutkou
04.06.2018OstravaZŠ Ukrajinská
9:00Jindra, Terkaterapie loutkou
Květen   
24.05.2018OstravaZŠ Železárenská
9:30Terka, Jindraterapie loutkou
24.05.2018OstravaZŠ Wolkrova
8:30Jindra, Terkaterapie loutkou
24.05.2018OstravaPrapos
9:00Klára, Danterapie loutkou
23.05.2018OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
23.05.2018OstravaZŠ Těšínská
10:55Pavla, Jindraterapie loutkou
22.05.2018OstravaMŠ Ukrajinská
10:00Ondraindividuální terapie loutkou
18.05.2018OpavaZŠ Slezského odboje
10:00Bernarditerapie loutkou
18.05.2018OpavaZŠ Slezského odboje
9:15Bernarditerapie loutkou
17.05.2018OstravaMŠ Ukrajinská
9:00Terka, Jindraterapie loutkou
15.05.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Klára, Jindraterapie loutkou
10.05.2018BrnoAutistická školka
10:00bětka a tomterapie loutkou
09.05.2018OstravaZŠ Těšínská
10:00Ondraindividuální terapie loutkou
04.05.2018TřinecZŠ Jablunkovská
10:00Klára, Jindraterapie loutkou
04.05.2018BrnoMŠ, ZŠ a PŠ Ibsenka
10:00Bětka a Šimonterapie loutkou
03.05.2018BrnoCentrum Kociánka
15:00Bětka a Šimonterapie loutkou
Duben   
24.04.2018OstravaZŠ Železárenská
10:00Jindra, Terkaterapie loutkou
24.04.2018OstravaZŠ Železárenská
8:45Jindra, Terkaterapie loutkou
23.04.2018OstravaZŠ Halda
10:00Klára, Tomterapie loutkou
23.04.2018OstravaZŠ Halda
8:50Klára, Tomterapie loutkou
20.04.2018OstravaZŠ Karasova
10:00HaToDny terapie
20.04.2018OstravaZŠ Karasova
8:55HaToDny terapie
19.04.2018OstravaZŠ Ukrajinská
9:00Jindra, Terkaterapie loutkou
13.04.2018BrnoMŠ, ZŠ a PŠ Ibsenka
10:00Irča a Šimonterapie loutkou
11.04.2018BrnoDům umění
10:00irča, šimonterapie loutkou
11.04.2018BrnoCentrum Kociánka
15:00bětka, šimonterapie loutkou
05.04.2018BrnoAutistická školka
10:00bětka a tomterapie loutkou
04.04.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Gabka a Tomterapie loutkou
Březen   
28.03.2018BrnoDům umění
10:00irča, šimonterapie loutkou
28.03.2018OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
28.03.2018OstravaZŠ Těšínská
10:55Pavla, Jindraterapie loutkou
26.03.2018OstravaZŠ Halda
10:00Klára, Tomterapie loutkou
26.03.2018OstravaZŠ Halda
8:50Klára, Tomterapie loutkou
22.03.2018OstravaZŠ Železárenská
10:00Jindra, Terkaterapie loutkou
22.03.2018OstravaZŠ Železárenská
8:45Jindra, Terkaterapie loutkou
16.03.2018BrnoMŠ, ZŠ a PŠ Ibsenka
10:00Irča a Šimonterapie loutkou
15.03.2018BrnoAutistická školka
10:00Bětka a Tomterapie loutkou
15.03.2018BrnoCentrum Kociánka
15:00Bětka a Šimonterapie loutkou
14.03.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Bětka a Tomterapie loutkou
13.03.2018OstravaPrapos
9:00Klára, Danterapie loutkou
07.03.2018OstravaZŠ Ukrajinská
9:00Jindra, Terkaterapie loutkou
06.03.2018OstravaZŠ Železárenská
9:30Jindra, Terkaterapie loutkou
06.03.2018OstravaZŠ Wolkrova
8:30Jindra, Terkaterapie loutkou
Únor   
23.02.2018OstravaMŠ Ukrajinská
9:00Jindra, Terkaterapie loutkou
23.02.2018BrnoMŠ, ZŠ a PŠ Ibsenka
10:00Irča a Šimonterapie loutkou
22.02.2018BrnoAutistická školka
10:00bětka a tomterapie loutkou
22.02.2018BrnoCentrum Kociánka
15:00Bětka a Šimonterapie loutkou
14.02.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Gabka a Tomterapie loutkou
13.02.2018BrnoDům umění
10:00irča, šimonterapie loutkou
01.02.2018OstravaZŠ Železárenská
9:30Jindra, Terkaterapie loutkou
Leden   
31.01.2018BrnoCyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
8:00Irča a Šimonterapie loutkou
30.01.2018OstravaZŠ Těšínská
10:55Pavla, Jindraterapie loutkou
30.01.2018OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
23.01.2018OstravaZŠ Ukrajinska
9:00Jindra, Terkaterapie loutkou
15.01.2018OstravaZŠ Halda
10:00Klára, Tomterapie loutkou
15.01.2018OstravaZŠ Halda
8:50Klára, Tomterapie loutkou
12.01.2018BrnoMŠ, ZŠ a PŠ Ibsenka
10:00Irča a Šimonterapie loukou
11.01.2018BrnoCentrum Kociánka
15:00bětka, šimonterapie loutkou
10.01.2018BrnoDům umění
10:00Irča a Šimonterapie loutkou
03.01.2018BrnoZŠ Štolcova
13:30Gabka a Tomterapie loutkou