Zavři oči a uvidíš

Dílna nabízí žákům příležitost „prohlédnout“ si svět jinými smysly než zrakem. Co nám pomáhá se neztratit? Na koho se můžeme spolehnout? Jaká je tma kolem nás a je třeba se jí bát? Na tyto a další otázky budou žáci hledat odpovědi skrze prožitkové metody dramatické výchovy.

Dílna je určena pro žáky 2. – 5.třídy ZŠ

Délka: 90 minut

Cena: 50Kč/žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

26.2.2020Nový JičínZŠ Jubilejní
13:00Jitkadružina
17.2.2020Nový JičínZŠ Jubilejní
13:00Jitkadružina
10.2.2020Nový JičínZŠ Jubilejní
13:00Jitkadružina
3.2.2020Nový JičínZŠ Jubilejní
13:00Jitkadružina
Únor
6.1.2020Velké AlbrechticeZŠ Velké Albrechtice
10:00Klára, Jitka2.skupina
6.1.2020Velké AlbrechticeZŠ Velké Albrechtice
8:00Klára, Jitka1.skupina
Leden
13.12.2019Velké AlbrechticeZŠ Velké Albrechtice
10:00Klára, Jitka2.skupina
13.12.2019Velké AlbrechticeZŠ Velké Albrechtice
8:00Klára, Jitka1.skupina
Prosinec
18.10.2019FulnekZŠ Komenského
10:00Jitka, Jindra5.A
18.10.2019FulnekZŠ Komenského
8:00Jitka, Jindra4.A
7.10.2019FulnekZŠ Komenského
8:00Klára, Jitka4.B
Říjen
01.04.2019proskovice ZŠ Proskovice
10:00jitka,verča 3.třída
Duben
    
25.02.2019Bohumín ZŠ Bezručova
13:30Jitka, Jindra družina
25.02.2019Bohumín ZŠ Bezručova
12:00Jitka, Jindra družina
06.02.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
9:50jitka,verča 2.třída
06.02.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50jitka,verča 2.třída
05.02.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
9:50jitka,verča 4.třída
05.02.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50jitka,verča 4.třída
04.02.2019Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00jitka 5.třída
Únor
    
30.01.2019Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
10:00jitka,verča 4.třída
30.01.2019Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00jitka,verča 4.třída
Leden
    
07.12.2018kopřivnice ZŠ Mniší
10:00klára,jitka 3.+2.třída
Prosinec
    
27.11.2018Bohumín ZŠ Beneše
8:50jitka,verča 2.třída
26.11.2018Ostrava ZŠ Svinov
10:00jitka 2.třída, ul. Rošického
Listopad
    
16.10.2018Ostrava ZŠ Monty
12:45jitka 5.třída
10.10.2018kopřivnice ZŠ Lubina
9:05jitka 2.třída
Říjen
    
20.09.2018Krásné Pole ZŠ Krásné Pole
8:00jitka 5.třída
Září
    
16.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:30jitka 3.třída
12.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:30jitka 3.třída
12.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:30jitka 3.třída
Březen
    
16.02.2018Ostrava kunčice domov
15:00Jitka, Jindra kluci mladší skupina
Únor
    
15.12.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00jitka 4.třída
15.12.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00jitka 4.třída
08.12.2017Krásné pole ZŠ Krásné pole, radnice
9:45Jitka, Jindra 5.třída
08.12.2017Krásné pole ZŠ Krásné pole, radnice
8:00Jitka, Jindra 5.třída
01.12.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:50jitka 4.třída
Prosinec
    
28.11.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
9:45jitka 5.třída
28.11.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
8:00jitka 5.třída
24.11.2017Ostrava kunčice domov
15:00jitka kluci mladší skupina
14.11.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
9:45jitka 5.třída
14.11.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
8:00jitka 5.třída
Listopad
    
15.05.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00Jitka 
Květen
    
10.03.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00Jitka 5. třída
10.03.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00Jitka 5. třída
06.03.2017Karviná ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím
7:55
Březen
    
27.02.2017Ostrava ZŠ Volgogradská
10:00Jitka 3.B
27.02.2017Ostrava ZŠ Volgogradská
8:00Jitka 2.B
Únor
    
25.01.2017Ostrava MŠ Penguin
10:00Jitka 
23.01.2017Ostrava ZŠ Volgogradská
8:00Jitka 3. A
20.01.2017Ostrava ZŠ Monty
9:05Jitka, Helen Y1, Y2
17.01.2017Frýdek-Místek 5. ZŠ F-M
8:00Jitka 4. třída
17.01.2017Frýdek-Místek 5. ZŠ F-M
10:00Jitka 5. třída
16.01.2017Frýdek-Místek 5. ZŠ F-M
8:00Jitka 4. třída
16.01.2017Frýdek-Místek 5. ZŠ F-M
10:00Jitka 5. třída
Leden
    
14.12.2016Rychvald ZŠ Rychvald
8:55Jitka 3.B
Prosinec
    
28.11.2016Ostrava ZŠ Kosmonatů 15
11:50Jitka a Klára 7.A, 7.B
25.11.2016Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00Jitka 4. třída
18.11.2016Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00Jitka 4. třída
18.11.2016Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00Jitka 4. třída
04.11.2016Rychvald 
9:00
Listopad
    
24.10.2016Ostrava ZŠ Kosmonatů 15
11:50Jitka a Klára 7.A, 7.B
Říjen