Putování za Karlem IV.

Žáci v průběhu dílny nahlédnou do historické doby jednoho z našich největších panovníků-Karla IV. Díky jednoduchým loutkám ožije ve třídě nejen panovník Karel IV., jeho matka, ale také jeho manželky a děti. Žáci se stanou součástí královského dvora, zlatníky a dvořany. Seznámí se s životem Karla IV. formou hry a získají povědomí o důležitých počinech Karla IV.

Dílna je určena pro žáky 4. – 6.třídy ZŠ

Délka: 90 minut

Cena: 50Kč/žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

29.5.2020Ostrava HrabůvkaZŠ Kosmonautů
10:15Klára, Jitka4.tř
29.5.2020Ostrava HrabůvkaZŠ Kosmonautů
8:15Klára, Jitka4.tř
28.5.2020Ostrava HrabůvkaZŠ Kosmonautů
10:15Klára, Jitka4.tř
28.5.2020Ostrava HrabůvkaZŠ Kosmonautů
8:15Klára, Jitka4.tř
Květen
27.4.2020Orlová LutyněZŠ U Kapličky
10:00Jitka, Jindra4.tř
27.4.2020Orlová LutyněZŠ U Kapličky
8:00Jitka, Jindra4.tř
8.4.2020Frýdek MístekZŠ E. Krásnohorské
10:00Jitka, Jindra4.tř
8.4.2020Frýdek MístekZŠ E. Krásnohorské
8:00Jitka, Jindra4.tř
Duben
31.3.2020Frýdek MístekZŠ E. Krásnohorské
10:00Jitka, Jindra4.tř
31.3.2020Frýdek MístekZŠ E. Krásnohorské
8:00Jitka, Jindra4.tř
27.3.2020BruntálZŠ Jesenická
8:00Jindra, Pavla4.A
20.3.2020BruntálZŠ Jesenická
10:00Jindra, Pavla4.C
20.3.2020BruntálZŠ Jesenická
8:00Jindra, Pavla4.B
Březen
28.2.2020RychvaldZŠ Rychvald
10:00Jitka, Jindra4.tř
28.2.2020RychvaldZŠ Rychvald
8:00Jitka, Jindra4.tř
7.2.2020RychvaldZŠ Rychvald
10:00Jitka, Jindra4.tř
4.2.2020KarvináZŠ a MŠ Mendelova
10:00Jitka, Jindra4.tř
4.2.2020KarvináZŠ a MŠ Mendelova
8:00Jitka, Jindra4.tř
Únor
16.1.2020Český TěšínZŠ Hrabina
8:45Klára , Jitka4.tř
Leden
26.06.2019Hať ZŠ Hať
9:50Pavla, Eva 4.A
25.06.2019Hať ZŠ Hať
7:50Pavla, Eva 4.B
Červen
    
14.05.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:50Pavla, Eva 4.třída
Květen
    
25.04.2019Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
10:00Jitka, Jindra 4.třída
25.04.2019Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00Jitka, Jindra 4.třída
23.04.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
9:50Pavla, Eva 5.třída
16.04.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:40Jitka, Jindra 4.třída
16.04.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:50Jitka, Jindra 4.třída
15.04.2019Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00Jitka, Jindra 4.třída
Duben
    
19.03.2019Ostrava ZŠ Matiční
8:00Jitka, Jindra 4.C Matiční 5
08.03.2019Dolní Domaslavice ZŠ Dolní Domaslavice
10:30Jitka, Jindra 4.třída
05.03.2019Ostrava ZŠ Matiční
10:00Pavla, Eva 4.tř. ul.30.dubna
05.03.2019Ostrava ZŠ Matiční
8:00Pavla, Eva 4.tř. ul.30.dubna
Březen
    
20.02.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
9:50Jitka, Jindra 4.třída
20.02.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50Jitka, Jindra 4.třída
04.02.2019Rychvald ZŠ Rychvald
10:00pavla,ája 4.třída
04.02.2019Rychvald ZŠ Rychvald
8:00pavla,ája 4.třída
Únor
    
04.01.2019sudice zš sudice
10:50Jitka, Jindra 5.třída
Leden
    
07.12.2018kopřivnice ZŠ Mniší
10:00Pavla, Jindra 5.třída
07.12.2018kopřivnice ZŠ Mniší
8:00Pavla, Jindra 4.třída
Prosinec
    
30.11.2018Ostrava ZŠ Monty
11:00pavla,ája Y6
14.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
8:00PaKl 5.třída
07.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
10:00PaKl 4.třída
07.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
8:00PaKl 4.třída
Listopad
    
03.10.2018Krásné Pole ZŠ Krásné Pole
8:00PaKl 5.třída
Říjen
    
18.05.2018Ostrava ZŠ kosmonautů
10:15Jitka, Jindra 4.třída
18.05.2018Ostrava ZŠ kosmonautů
8:15Jitka, Jindra 4.třída
16.05.2018Ostrava ZŠ kosmonautů
10:15Jitka, Jindra 4.třída
16.05.2018Ostrava ZŠ kosmonautů
8:15Jitka, Jindra 4.třída
03.05.2018Ostrava ZŠ Michálkovice U Kříže
10:00PaKl 4.třída
03.05.2018Ostrava ZŠ Michálkovice U Kříže
8:00PaKl 4.třída
02.05.2018Velké Albrechtice ZŠ a MŠ Velké Albrechtice
10:00PaKl 3. a 4.třída
Květen
    
23.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:00Jitka, Jindra 4.třída
23.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00Jitka, Jindra 4.třída
22.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:00PaKl 4.třída
13.03.2018Frýdek – Místek ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice
7:30Pavla, Jindra 4. třída
07.03.2018Ostrava – Proskovice ZŠ Ostrava – Proskovice
10:00PaKl 4.třída
Březen
    
27.02.2018Rychvald ZŠ Rychvald
8:00Pavla, Jindra 4.třída
27.02.2018Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Pavla, Jindra 4.třída
01.02.2018Sudice ZŠ Sudice
9:45PaKl 
Únor
    
13.12.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
10:00Jitka, Jindra 
13.12.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
8:00Jitka, Jindra 
Prosinec
    
29.11.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
10:00PaKl 4.třída
29.11.2017Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
8:00PaKl 4.třída
Listopad
    
25.10.2017Krásné pole ZŠ Krásné pole, radnice
9:45PaKl 5.třída
25.10.2017Krásné pole ZŠ Krásné pole, radnice
8:00PaKl 5.třída
Říjen
    
15.06.2017Hlučín ZUŠ Hlučín
15:00PaKl pro výtvarný obor
09.06.2017Ostrava ZŠ Spartakovců
10:00Klára, Jindra 6.-7. tř.
09.06.2017Ostrava ZŠ Spartakovců
8:00Klára, Jindra 6.-7. tř.
Červen
    
18.05.2017Rychvald ZŠ Rychvald
10:00PaKl 4. třída
18.05.2017Rychvald ZŠ Rychvald
8:00PaKl 4. třída
11.05.2017Bohumín ZŠ Dr. E. Beneše
10:00Pavla, Jindra 4. třída
11.05.2017Bohumín ZŠ Dr. E. Beneše
8:00Pavla, Jindra 4. třída
Květen
    
28.04.2017Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
10:00PaKl 5. třída
28.04.2017Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
8:00PaKl 4. třída
27.04.2017Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
10:00PaKl 5. třída
27.04.2017Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
8:00PaKl 4. třída
Duben
    
31.03.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00Jitka, Jindra 4. třída
31.03.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00Jitka, Jindra 4. třída
10.03.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00Klára, Jindra 4. třída
10.03.2017Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00Klára, Jindra 4. třída
02.03.2017Ostrava ZŠ Michálkovice
10:55Klára, Jindra 6. třída
Březen
Ostrava PaKl 6.třída
17.02.2017Opava ZŠ Vrchní
11:50PaKl 7. třída
17.02.2017Opava ZŠ Vrchní
10:00PaKl 7. třída
    
Únor
    
19.01.2017Ostrava ZŠ K. Pokorného
8:00PaKl 6. třída
05.01.2017Ostrava ZŠ J. Šoupala
10:00PaKl 2. třída
05.01.2017Ostrava ZŠ J. Šoupala
8:00PaKl 2. třída
Leden
    
20.12.2016Plzeň ZŠ Plzeň
9:00PaKl 5.třída
19.12.2016Hradec Králové ZŠ Bezručova
8:00PaKl 4.třída
16.12.2016Olomouc ZŠ Brno
9:00PaKl 4.třída
15.12.2016Olomouc ZŠ Olomouc
8:30PaKl 5.třída
14.12.2016Ostrava ZŠ J. Šoupala
10:00PaKl 4. třída
14.12.2016Ostrava ZŠ J. Šoupala
8:00PaKl 4. třída
13.12.2016Ostrava ZŠ Volgogradská
10:00PaKl 4. třída
13.12.2016Ostrava ZŠ Volgogradská
8:00PaKl 4. třída
09.12.2016Ostrava ZŠ Monty
9:05PaKl Y3
Prosinec
    
25.11.2016Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00PaKl 5. třída
18.11.2016Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00PaKl 5. třída
18.11.2016Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00PaKl 5. třída
Listopad
    
06.10.2016Ostrava alt.scéna DLO
8:30Pavla, Klára Divadlo bez bariér
Říjen
    
12.05.2016Karviná ZŠ Karviná
10:50Pavla,Klára 
12.05.2016Karviná ZŠ Karviná
8:50Pavla,Klára 
11.05.2016Karviná ZŠ Karviná
9:55Pavla,Klára 4.třída
11.05.2016Karviná ZŠ Karviná
7:55Pavla,Klára 5.třída
06.05.2016Opava ZŠ Vrchní
10:00Pavla,Klára 6.B
06.05.2016Opava ZŠ Vrchní
8:00Pavla,Klára 6.A
Květen
    
18.02.2016Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Pavla,Klára 4.B
18.02.2016Rychvald ZŠ Rychvald
8:00Pavla,Klára 4.A
12.02.2016Brno SVČ Lužánky
9:00Pavla,Klára 4. Setkání dramacenter ČR
Únor
    
03.12.2015Ostrava ZŠ Kosmonautů
9:00Pavla,Klára 
Prosinec
    
30.10.2015Ostrava ZŠ Kosmonautů
9:00Pavla,Klára 
21.10.2015Ostrava Ostrava-Hrabůvka
12:30Pavla,Klára sekunda
16.10.2015Ostrava Ostrava-Hrabůvka
7:00Pavla,Klára 
12.10.2015Ostrava ZŠ Karasova
8:00Pavla,Klára 
Říjen
kdy, kde, v kolik