Putování za Karlem IV.

Žáci v průběhu dílny nahlédnou do historické doby jednoho z našich největších panovníků-Karla IV. Díky jednoduchým loutkám ožije ve třídě nejen panovník Karel IV., jeho matka, ale také jeho manželky a děti. Žáci se stanou součástí královského dvora, zlatníky a dvořany. Seznámí se s životem Karla IV. formou hry a získají povědomí o důležitých počinech Karla IV.

Dílna je určena pro žáky 4. – 6.třídy ZŠ

Délka: 90 minut

Cena: 50Kč/žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

Říjen    
12. 10. 2015 Ostrava ZŠ Karasova
8:00 Pavla,Klára
16. 10. 2015 Ostrava Ostrava-Hrabůvka
7:00 Pavla,Klára
21. 10. 2015 Ostrava Ostrava-Hrabůvka
12:30 Pavla,Klára sekunda
30. 10. 2015 Ostrava ZŠ Kosmonautů
9:00 Pavla,Klára
Prosinec    
3. 12. 2015 Ostrava ZŠ Kosmonautů
9:00 Pavla,Klára
Únor    
12. 2. 2016 Brno SVČ Lužánky
09:00 Pavla,Klára 4. Setkání dramacenter ČR
18. 2. 2016 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 Pavla,Klára 4.A
18. 2. 2016 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 Pavla,Klára 4.B
Květen    
6. 5. 2016 Opava ZŠ Vrchní
8:00 Pavla,Klára 6.A
6. 5. 2016 Opava ZŠ Vrchní
10:00 Pavla,Klára 6.B
11. 5. 2016 Karviná ZŠ Karviná
07:55 Pavla,Klára 5.třída
11. 5. 2016 Karviná ZŠ Karviná
09:55 Pavla,Klára 4.třída
12. 5. 2016 Karviná ZŠ Karviná
8:50 Pavla,Klára
12. 5. 2016 Karviná ZŠ Karviná
10:50 Pavla,Klára
Říjen    
6. 10. 2016 Ostrava alt.scéna DLO
08:30 Pavla, Klára Divadlo bez bariér
Listopad    
18. 11. 2016 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00 PaKl 5. třída
18. 11. 2016 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00 PaKl 5. třída
25. 11. 2016 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00 PaKl 5. třída
Prosinec    
9. 12. 2016 Ostrava ZŠ Monty
9:05 PaKl Y3
13. 12. 2016 Ostrava ZŠ Volgogradská
8:00 PaKl 4. třída
13. 12. 2016 Ostrava ZŠ Volgogradská
10:00 PaKl 4. třída
14. 12. 2016 Ostrava ZŠ J. Šoupala
8:00 PaKl 4. třída
14. 12. 2016 Ostrava ZŠ J. Šoupala
10:00 PaKl 4. třída
15. 12. 2016 Olomouc ZŠ Olomouc
8:30 PaKl 5.třída
16. 12. 2016 Olomouc ZŠ Brno
9:00 PaKl 4.třída
19. 12. 2016 Hradec Králové ZŠ Bezručova
8:00 PaKl 4.třída
20. 12. 2016 Plzeň ZŠ Plzeň
9:00 PaKl 5.třída
Leden    
5. 1. 2017 Ostrava ZŠ J. Šoupala
8:00 PaKl 2. třída
5. 1. 2017 Ostrava ZŠ J. Šoupala
10:00 PaKl 2. třída
19. 1. 2017 Ostrava ZŠ K. Pokorného
8:00 PaKl 6. třída
Únor    
2. 2. 2017 Ostrava ZŠ K.Pokorného
Ostrava PaKl 6.třída
17. 2. 2017 Opava ZŠ Vrchní
10:00 PaKl 7. třída
17. 2. 2017 Opava ZŠ Vrchní
11:50 PaKl 7. třída
Březen    
2. 3. 2017 Ostrava ZŠ Michálkovice
10:55 Klára, Jindra 6. třída
10. 3. 2017 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00 Klára, Jindra 4. třída
10. 3. 2017 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00 Klára, Jindra 4. třída
31. 3. 2017 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00 Jitka, Jindra 4. třída
31. 3. 2017 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
11:00 Jitka, Jindra 4. třída
Duben    
27. 4. 2017 Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
8:00 PaKl 4. třída
27. 4. 2017 Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
10:00 PaKl 5. třída
28. 4. 2017 Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
8:00 PaKl 4. třída
28. 4. 2017 Frýdek – Místek 5. ZŠ F-M
10:00 PaKl 5. třída
Květen    
11. 5. 2017 Bohumín ZŠ Dr. E. Beneše
8:00 Pavla, Jindra 4. třída
11. 5. 2017 Bohumín ZŠ Dr. E. Beneše
10:00 Pavla, Jindra 4. třída
18. 5. 2017 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 PaKl 4. třída
18. 5. 2017 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 PaKl 4. třída
Červen    
9. 6. 2017 Ostrava ZŠ Spartakovců
8:00 Klára, Jindra 6.-7. tř.
9. 6. 2017 Ostrava ZŠ Spartakovců
10:00 Klára, Jindra 6.-7. tř.
15. 6. 2017 Hlučín ZUŠ Hlučín
15:00 PaKl pro výtvarný obor
Říjen    
25. 10. 2017 Krásné pole ZŠ Krásné pole, radnice
8:00 PaKl 5.třída
25. 10. 2017 Krásné pole ZŠ Krásné pole, radnice
9:45 PaKl 5.třída
Listopad    
29. 11. 2017 Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
8:00 PaKl 4.třída
29. 11. 2017 Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
10:00 PaKl 4.třída
Prosinec    
13. 12. 2017 Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
8:00 Jitka, Jindra
13. 12. 2017 Frýdek – Místek 5.ZŠ Frýdek – místek
10:00 Jitka, Jindra
Únor    
1. 2. 2018 Sudice ZŠ Sudice
9:45 PaKl
27. 2. 2018 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 Pavla, Jindra 4.třída
27. 2. 2018 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 Pavla, Jindra 4.třída
Březen    
7. 3. 2018 Ostrava – Proskovice ZŠ Ostrava – Proskovice
10:00 PaKl 4.třída
13. 3. 2018 Frýdek – Místek ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice
7:30 Pavla, Jindra 4. třída
22. 3. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:00 PaKl 4.třída
23. 3. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00 Jitka, Jindra 4.třída
23. 3. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:00 Jitka, Jindra 4.třída
Květen    
2. 5. 2018 Velké Albrechtice ZŠ a MŠ Velké Albrechtice
10:00 PaKl 3. a 4.třída
3. 5. 2018 Ostrava ZŠ Michálkovice U Kříže
8:00 PaKl 4.třída
3. 5. 2018 Ostrava ZŠ Michálkovice U Kříže
10:00 PaKl 4.třída
16. 5. 2018 Ostrava ZŠ kosmonautů
8:15 Jitka, Jindra 4.třída
16. 5. 2018 Ostrava ZŠ kosmonautů
10:15 Jitka, Jindra 4.třída
18. 5. 2018 Ostrava ZŠ kosmonautů
8:15 Jitka, Jindra 4.třída
18. 5. 2018 Ostrava ZŠ kosmonautů
10:15 Jitka, Jindra 4.třída
Říjen    
3. 10. 2018 Krásné Pole ZŠ Krásné Pole
8:00 PaKl 5.třída
Listopad    
7. 11. 2018 Třinec ZŠ P. Bezruče
8:00 PaKl 4.třída
7. 11. 2018 Třinec ZŠ P. Bezruče
10:00 PaKl 4.třída
14. 11. 2018 Třinec ZŠ P. Bezruče
8:00 PaKl 5.třída
30. 11. 2018 Ostrava ZŠ Monty
11:00 pavla,ája Y6
Prosinec    
7. 12. 2018 kopřivnice ZŠ Mniší
8:00 Pavla, Jindra 4.třída
7. 12. 2018 kopřivnice ZŠ Mniší
10:00 Pavla, Jindra 5.třída
Leden    
4. 1. 2019 sudice zš sudice
10:50 Jitka, Jindra 5.třída
Únor    
4. 2. 2019 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 pavla,ája 4.třída
4. 2. 2019 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 pavla,ája 4.třída
20. 2. 2019 Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50 Jitka, Jindra 4.třída
20. 2. 2019 Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
9:50 Jitka, Jindra 4.třída
Březen    
5. 3. 2019 Ostrava ZŠ Matiční
8:00 Pavla, Eva 4.tř. ul.30.dubna
5. 3. 2019 Ostrava ZŠ Matiční
10:00 Pavla, Eva 4.tř. ul.30.dubna
8. 3. 2019 Dolní Domaslavice ZŠ Dolní Domaslavice
10:30 pavla, jitka 4.třída
19. 3. 2019 Ostrava ZŠ Matiční
8:00 Jitka, Jindra 4.C Matiční 5
Duben    
2. 4. 2019 Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00 Jitka, Jindra 4.třída
16. 4. 2019 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:50 Jitka, Jindra 4.třída
16. 4. 2019 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:40 Jitka, Jindra 4.třída
23. 4. 2019 Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
9:50 Pavla, Eva 5.třída
25. 4. 2019 Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00 Jitka, Jindra 4.třída
25. 4. 2019 Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
10:00 Jitka, Jindra 4.třída
Květen    
14. 5. 2019 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:50 Pavla, Eva 4.třída