Poutník aneb Život J.A.Komenského

Účastníci dílny si osvojují znalosti o životě Jana Amose Komenského přímým prožitkem ze hry. Lektoři postupují od obecných historických kontextů až k samotné osobnosti Komenského.

Dílna je určena pro žáky 6. – 9.tříd ZŠ

Délka: 90 minut

Cena: 50/Kč žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

18.3.2020Frýdek – MístekZŠ E. Krásnohorské
8:00Klára, Jitka5.C
17.3.2020Frýdek – MístekZŠ J. Čapka
10:00Klára, Jitka8.tř
17.3.2020Frýdek – MístekZŠ J. Čapka
8:00Klára, Jitka8.tř
10.3.2020Frýdek – MístekZŠ J. Čapka
10:00Klára, Jitka7.tř.
10.3.2020Frýdek – MístekZŠ J. Čapka
8:00Klára, Jitka7.tř.
Březen
29.11.2019FulnekZŠ Komenského
8:00Klára, Pavla6.A
Listopad
25.06.2019Hať ZŠ Hať
9:50Pavla, Eva 7. ročník
Červen
    
30.04.2019sudice zš sudice
9:50Jitka, Jindra 
09.04.2019karviná PZŠ a MŠ s pol.vyuč.
7:55pavla, jitka 7. ročník
Duben
    
30.11.2018Ostrava ZŠ Monty
8:30pavla, jitka Y8 a Y9
Listopad
    
28.02.2018Ostrava ZŠ Karla Pokorného
10:00PaKl 7.třída
06.02.2018Ostrava ZŠ Karla Pokorného
8:00Pavla, Jindra 7.třída
01.02.2018Sudice ZŠ Sudice
7:50PaKl 
Únor
    
23.06.2017Ostrava ZŠ Michálkovice
8:00Pavla a Jindra 6. třída
Červen
    
31.03.2017Hlučín ZUŠ Hlučín
16:00Jitka, Jindra pro výtvarný obor
21.03.2017Ostrava ZŠ Spartakovců
10:00PaKl 8. – 10. třída
21.03.2017Ostrava ZŠ Spartakovců
8:00PaKl 8. – 10. třída
Březen
    
13.01.2017Ostrava ZŠ Monty
9:30PaKl Y7, Y8, Y9
12.01.2017Ostrava ZŠ K. Pokorného
10:00Pavla, Jindra 8. třída
12.01.2017Ostrava ZŠ K. Pokorného
8:00Pavla, Jindra 8. třída
Leden
    
11.11.2016Opava ZŠ Vrchní
10:00PaKl 6. třída
11.11.2016Opava ZŠ Vrchní
8:00PaKl 6. třída
10.11.2016Opava ZŠ Vrchní
12:00PaKl 6. třída
Listopad
    
03.05.2016Ostrava DDM Poruba
10:00Pavla,Klára 5.třída
Květen
    
11.03.2016Karviná ZŠ Karviná
10:50Pavla,Klára 8.třída
11.03.2016Karviná ZŠ Karviná
7:55Pavla,Klára 9.třída
10.03.2016Karviná ZŠ Karviná
10:50Pavla,Klára 7.třída
10.03.2016Karviná ZŠ Karviná
8:50Pavla,Klára 6.třída
Březen
    
19.11.2015Opava ZŠ Opava
10:00Pavla,Klára 
19.11.2015Opava ZŠ Opava
8:00Pavla,Klára 
12.11.2015Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Pavla,Klára 5.B
Listopad
    
22.10.2015Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Pavla,Klára 5.C
22.10.2015Rychvald ZŠ Rychvald
8:00Pavla,Klára 5.A
Říjen
    
25.09.2015Ostrava Ostrava-Hrabůvka
10:40Pavla,Klára kvarta
24.09.2015Ostrava Ostrava-Hrabůvka
7:00Pavla,Klára kvarta
Září
    
11.03.2015Třinec ZŠ Petra Bezruče
10:55Pavla,Klára 7.třída
Březen
    
17.10.2014Ostrava ZŠ Michálkovice
10:00Pavla,Klára,Jindra 
17.10.2014Ostrava ZŠ Michálkovice
8:00Pavla, Klára, Jindra 
Říjen
    
20.03.2014Ostrava OU
8:30Pavla a Klára pro studenty OU
Březen
    
04.10.2013Ostrava ZŠ Karasova
10:00Pavla a Klára Sociální inkluze
Říjen
    
18.04.2013Ostrava alternativní scéna DLO
14:00Pavla a Klára Dny Terapie
Duben
    
19.09.2012Ostrava Divadlo loutek
15:00Dětské studio 
Září