Poutník aneb Život J.A.Komenského

Účastníci dílny si osvojují znalosti o životě Jana Amose Komenského přímým prožitkem ze hry. Lektoři postupují od obecných historických kontextů až k samotné osobnosti Komenského.

Dílna je určena pro žáky 6. – 9.tříd ZŠ

Délka: 90 minut

Cena: 50/Kč žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

Září    
19. 9. 2012 Ostrava Divadlo loutek
15:00 Dětské studio
Duben    
18. 4. 2013 Ostrava alternativní scéna DLO
14:00 Pavla a Klára Dny Terapie
Říjen    
4. 10. 2013 Ostrava ZŠ Karasova
10:00 Pavla a Klára Sociální inkluze
Březen    
20. 3. 2014 Ostrava OU
08:30 Pavla a Klára pro studenty OU
Říjen    
17. 10. 2014 Ostrava ZŠ Michálkovice
8:00 Pavla, Klára, Jindra
17. 10. 2014 Ostrava ZŠ Michálkovice
10:00 Pavla,Klára,Jindra
Březen    
11. 3. 2015 Třinec ZŠ Petra Bezruče
10:55 Pavla,Klára 7.třída
Září    
24. 9. 2015 Ostrava Ostrava-Hrabůvka
7:00 Pavla,Klára kvarta
25. 9. 2015 Ostrava Ostrava-Hrabůvka
10:40 Pavla,Klára kvarta
Říjen    
22. 10. 2015 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 Pavla,Klára 5.A
22. 10. 2015 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 Pavla,Klára 5.C
Listopad    
12. 11. 2015 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 Pavla,Klára 5.B
19. 11. 2015 Opava ZŠ Opava
8:00 Pavla,Klára
19. 11. 2015 Opava ZŠ Opava
10:00 Pavla,Klára
Březen    
10. 3. 2016 Karviná ZŠ Karviná
8:50 Pavla,Klára 6.třída
10. 3. 2016 Karviná ZŠ Karviná
10:50 Pavla,Klára 7.třída
11. 3. 2016 Karviná ZŠ Karviná
7:55 Pavla,Klára 9.třída
11. 3. 2016 Karviná ZŠ Karviná
10:50 Pavla,Klára 8.třída
Květen    
3. 5. 2016 Ostrava DDM Poruba
10:00 Pavla,Klára 5.třída
Listopad    
10. 11. 2016 Opava ZŠ Vrchní
12:00 PaKl 6. třída
11. 11. 2016 Opava ZŠ Vrchní
8:00 PaKl 6. třída
11. 11. 2016 Opava ZŠ Vrchní
10:00 PaKl 6. třída
Leden    
12. 1. 2017 Ostrava ZŠ K. Pokorného
8:00 Pavla, Jindra 8. třída
12. 1. 2017 Ostrava ZŠ K. Pokorného
10:00 Pavla, Jindra 8. třída
13. 1. 2017 Ostrava ZŠ Monty
9:30 PaKl Y7, Y8, Y9
Březen    
21. 3. 2017 Ostrava ZŠ Spartakovců
8:00 PaKl 8. – 10. třída
21. 3. 2017 Ostrava ZŠ Spartakovců
10:00 PaKl 8. – 10. třída
31. 3. 2017 Hlučín ZUŠ Hlučín
16:00 Jitka, Jindra pro výtvarný obor
Červen    
23. 6. 2017 Ostrava ZŠ Michálkovice
8:00 Pavla a Jindra 6. třída
Únor    
1. 2. 2018 Sudice ZŠ Sudice
7:50 PaKl
6. 2. 2018 Ostrava ZŠ Karla Pokorného
8:00 Pavla, Jindra 7.třída
28. 2. 2018 Ostrava ZŠ Karla Pokorného
10:00 PaKl 7.třída
Listopad    
30. 11. 2018 Ostrava ZŠ Monty
8:30 pavla, jitka Y8 a Y9
Duben    
9. 4. 2019 karviná PZŠ a MŠ s pol.vyuč.
7:55 pavla, jitka 7. ročník