Olda a František

Dílna je zaměřená na způsoby řešení konfliktních situací, se kterými se děti běžně setkají ve svém životě: jeden chce to a druhý něco zcela jiného. Dětem jsou odehrány tři krátké příběhy s loutkami Oldou a Františkem a žáci hledají řešení odehraných situací. Dílna je vedena respektujícím způsobem komunikace v bezpečném prostředí hry.

Dílna je určena pro žáky 1. – 3. třídy ZŠ

Délka: 45 minut

Cena: 50Kč/žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

24.1.2020Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Pavla, Sandra2.B
24.1.2020Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:55Pavla, Sandra2.A
10.1.2020KarvináZŠ a MŠ Mendelova
10:00Pavla, Sandra1.tř
Leden
11.11.2019LichnovZŠ Lichnov
10:50Jindra, Sandra2.tř
11.11.2019LichnovZŠ Lichnov
9:55Jindra, Sandra1.tř
Listopad
26.06.2019Hať ZŠ Hať
8:45Pavla, Eva 2.třída
26.06.2019Hať ZŠ Hať
7:50Pavla, Eva 1.třída
Červen
    
09.04.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
8:50Jindra, Eva 2.třída
09.04.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50Jindra, Eva 1.třída
Duben
    
28.02.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:00Pavla, Eva 1.třída
28.02.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00Pavla, Eva 1.třída
28.02.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00Pavla, Eva 1.třída
Únor
    
21.01.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50Pavla, Jindra 2.třída
11.01.2019orlová lutyně zš u kapličky
10:00Pavla, Jindra 3.třída
Leden
    
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
10:55Pavla, Jindra 3.třída
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
10:00Pavla, Jindra 2.třída
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
8:55Pavla, Jindra 2.třída
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
8:00Pavla, Jindra 1.třída
12.11.2018Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
9:00Jindra, ája 2.třída
12.11.2018Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00Jindra, ája 2.třída
06.11.2018Velké Albrechtice ZŠ Velké Albrechtice
10:00Pavla, Jindra 
Listopad
    
09.10.2018kopřivnice ZŠ Lubina
8:00Pavla, Jindra 3.třída
Říjen
    
25.09.2018Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Pavla, Jindra 2.třída
Září
    
10.04.2018Bohumín ZŠ E.Beneše
9:00Pavla, Jindra 1.třída
10.04.2018Bohumín ZŠ E.Beneše
8:00Pavla, Jindra 1.třída
03.04.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:30Pavla, Jindra 1.třída
Duben
    
15.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:45Pavla, Jindra 1.třída
15.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00Pavla, Jindra 1.třída
Březen
    
22.02.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:55Pavla, Jindra 2.třída
22.02.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:55Pavla, Jindra 2.třída
22.02.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:55Pavla, Jindra 2.třída
12.02.2018Ostrava ZŠ Matiční
10:00HaTo 2.třída
Únor
    
30.11.2017Ostrava Dětský domov Úsměv
16:00Pavla, Jindra mladší skupina
Listopad
    
31.10.2017Ostrava ZŠ Monty
9:00Pavla, Jindra 1.třída
30.10.2017Ostrava ZŠ Monty
10:00Pavla, Jindra 2.třída
30.10.2017Ostrava ZŠ Monty
9:00Pavla, Jindra 3.třída
Říjen
    
19.06.2017Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
9:00HaTo 
08.06.2017Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
11:10PaKl 8. třída
Červen