Olda a František

Dílna je zaměřená na způsoby řešení konfliktních situací, se kterými se děti běžně setkají ve svém životě: jeden chce to a druhý něco zcela jiného. Dětem jsou odehrány tři krátké příběhy s loutkami Oldou a Františkem a žáci hledají řešení odehraných situací. Dílna je vedena respektujícím způsobem komunikace v bezpečném prostředí hry.

Dílna je určena pro žáky 1. – 3. třídy ZŠ

Délka: 45 minut

Cena: 50Kč/žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

Červen    
8. 6. 2017 Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
11:10 PaKl 8. třída
19. 6. 2017 Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
9:00 HaTo
Říjen    
30. 10. 2017 Ostrava ZŠ Monty
9:00 Pavla, Jindra 3.třída
30. 10. 2017 Ostrava ZŠ Monty
10:00 Pavla, Jindra 2.třída
31. 10. 2017 Ostrava ZŠ Monty
9:00 Pavla, Jindra 1.třída
Listopad    
30. 11. 2017 Ostrava Dětský domov Úsměv
16:00 Pavla, Jindra mladší skupina
Únor    
12. 2. 2018 Ostrava ZŠ Matiční
10:00 HaTo 2.třída
22. 2. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:55 Pavla, Jindra 2.třída
22. 2. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:55 Pavla, Jindra 2.třída
22. 2. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:55 Pavla, Jindra 2.třída
Březen    
15. 3. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00 Pavla, Jindra 1.třída
15. 3. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:45 Pavla, Jindra 1.třída
Duben    
3. 4. 2018 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:30 Pavla, Jindra 1.třída
10. 4. 2018 Bohumín ZŠ E.Beneše
8:00 Pavla, Jindra 1.třída
10. 4. 2018 Bohumín ZŠ E.Beneše
9:00 Pavla, Jindra 1.třída
Září    
25. 9. 2018 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 Pavla, Jindra 2.třída
Říjen    
9. 10. 2018 kopřivnice ZŠ Lubina
8:00 Pavla, Jindra 3.třída
Listopad    
6. 11. 2018 Velké Albrechtice ZŠ Velké Albrechtice
10:00 Pavla, Jindra
12. 11. 2018 Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00 Jindra, ája 2.třída
12. 11. 2018 Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
9:00 Jindra, ája 2.třída
21. 11. 2018 Třinec ZŠ P. Bezruče
8:00 Pavla, Jindra 1.třída
21. 11. 2018 Třinec ZŠ P. Bezruče
8:55 Pavla, Jindra 2.třída
21. 11. 2018 Třinec ZŠ P. Bezruče
10:00 Pavla, Jindra 2.třída
21. 11. 2018 Třinec ZŠ P. Bezruče
10:55 Pavla, Jindra 3.třída
Leden    
11. 1. 2019 orlová lutyně zš u kapličky
10:00 Pavla, Jindra 3.třída
21. 1. 2019 Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50 Pavla, Jindra 2.třída
Únor    
27. 2. 2019 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00 Eva, Ája 1.třída
27. 2. 2019 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:00 Eva, Ája 1.třída
27. 2. 2019 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:00 Eva, Ája 1.třída
Duben    
9. 4. 2019 Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50 Jindra, Eva 1.třída
9. 4. 2019 Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
8:50 Jindra, Eva 2.třída