MAXI dílna aneb Fík jde do světa

Účastníci dílen se zážitkovou formou seznamují s literární předlohou Rudolfa Čechury Maxipes Fík na cestách a zjišťují, že čtení může být zábavné, hravé a snadné.

Dílna je určena pro děti z MŠ (4+) a žáky 1. třídy ZŠ

Délka: 60-90 min.

Cena: 50 Kč/dítě, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školky či školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy.

Kdy, kde, v kolik, kdo:

Říjen    
15. 10. 2014 Opava ZŠ Slezského odboje
10:00 Pavla, Klára
15. 10. 2014 Opava ZŠ Slezského odboje
9:00 Pavla, Klára
Listopad    
5. 11. 2014 Opava ZŠ Havlíčkova
9:00 Pavla, Klára
5. 11. 2014 Opava ZŠ Havlíčkova
10:00 Pavla, Klára
Únor    
7. 2. 2015 Ostrava Stará Aréna
15:00 Aréna pohádek Pavla,Klára
Červen    
12. 6. 2015 Ostrava MŠ Dvořákova
9:30 Pavla,Klára
15. 6. 2015 Bohumín Rychvald MŠ Rychvald
9:00 Pavla,Klára
Listopad    
27. 11. 2015 Olomouc MŠ Olomouc
8:30 Pavla,Klára
Květen    
31. 5. 2016 Bohumín MŠ Rychvald
9:15 Pavla,Klára
Říjen    
5. 10. 2016 Ostrava knihovna dětské odd.
09:30 Pavla, Klára Divadlo bez bariér
Listopad    
5. 11. 2016 Ostrava Stará aréna
15:00 PaKl Aréna pohádek
16. 11. 2016 Ostrava ZŠ Penguin
10:00 PaKl
Prosinec    
1. 12. 2016 Ostrava MŠ Firemní
9:30 PaKl
Květen    
12. 5. 2017 Bohumín ZŠ E. Beneše
9:00 PaKl
Říjen    
19. 10. 2017 Ostrava MŠ Tučňákova
9:00 PaKl
Listopad    
9. 11. 2017 Ostrava MŠ Prigo
9:00 PaKl
10. 11. 2017 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00 PaKl
16. 11. 2017 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 PaKl 1.třída
19. 11. 2017 Štramberk Městská knihovna
15:00 Klára, Jindra prarodiče + děti
23. 11. 2017 Bohumín ZŠ E.Beneše
8:00 PaKl
23. 11. 2017 Bohumín ZŠ E.Beneše
10:00 PaKl 1.třída
24. 11. 2017 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:45 PaKl
24. 11. 2017 Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00 PaKl
Leden    
18. 1. 2018 Ostrava MŠ Ukrajinská
9:00 PaKL
18. 1. 2018 Ostrava MŠ Ukrajinská
10:00 PaKl
26. 1. 2018 Ostrava MŠ Kosmonautů
10:00 Klára, Jindra předškoláci
29. 1. 2018 Ostrava MŠ Ukrajinská
9:00 Klára, Jindra
29. 1. 2018 Ostrava MŠ Ukrajinská
10:00 Klára, Jindra
Duben    
18. 4. 2018 Fryčovice MŠ Fryčovice
9:15 Jitka, Jindra mš, 26 dětí
25. 4. 2018 Rychvald MŠ Rychvald
9:00 PaKl
25. 4. 2018 Rychvald MŠ Rychvald
10:00 PaKl
Květen    
17. 5. 2018 Petřvald okr. N. Jičín MŠ Petřvald
9:00 PaKl
17. 5. 2018 Petřvald okr. N. Jičín MŠ Petřvald
10:10 PaKl
Říjen    
26. 10. 2018 Rychvald MŠ Rychvald
9:00 klára,jitka
Listopad    
20. 11. 2018 Ostrava mš přívoz
12:45 Pavla, Jindra MŠ Šafaříkova – modrožlutá budova
Prosinec    
7. 12. 2018 kopřivnice ZŠ Mniší
8:00 klára,jitka 1.třída
Leden    
4. 1. 2019 sudice zš sudice
10:50 klára, ája 2.+1.třída
Duben    
1. 4. 2019 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 klára, ája 1.třída
1. 4. 2019 Rychvald ZŠ Rychvald
10:00 klára, ája 1.třída
8. 4. 2019 Rychvald ZŠ Rychvald
8:00 klára, ája 1.třída