Ludvíček aneb příběh z ghetta

Účastníci dílny se seznamují na základě konkrétního příběhu dvanáctiletého židovského chlapce Ludvíčka se závažnými tématy, jakými jsou holocaust a rasová nesnášenlivost.

Dílna je určena pro žáky 6. – 9.třídy ZŠ

Délka: 90 minut

Cena: 50 Kč/žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

22.5.2020RychvaldZŠ Rychvald
8:00Jitka, Jindra5.tř
21.5.2020RychvaldZŠ Rychvald
10:00Jitka, Jindra5.tř
21.5.2020RychvaldZŠ Rychvald
8:00Jitka, Jindra5.tř
Květen
12.3.2020Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
10:00Jitka, Jindra9.tř
12.3.2020Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
8:00Jitka, Jindra8.tř
9.3.2020Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
10:00Jitka, Jindra7.tř
9.3.2020Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
8:00Jitka, Jindra6.tř
5.3.2020Týniště nad OrlicíZUŠ Týniště
15:45Klára, Jitka12.-14.let
Březen
29.11.2019LichnovZŠ Lichnov
9:55Jitka, Jindra9.tř.
29.11.2019LichnovZŠ Lichnov
7:55Jitka, Jindra8.tř
20.11.2019LichnovZŠ Lichnov
9:55Jitka, Jindra6.tř
20.11.2019LichnovZŠ Lichnov
7:55Jitka, Jindra7.tř
Listopad
23.10.2019FulnekZŠ Komenského
10:00Jitka, Jindra8.A
23.10.2019FulnekZŠ Komenského
8:00Jitka, Jindra7.A
14.10.2019FulnekZŠ Komenského
8:00Jindra, Klára9.B
Říjen
13.06.2019Rychvald ZŠ Rychvald
8:00klára,jitka 5.C
13.06.2019Rychvald ZŠ Rychvald
10:00klára,jitka 5.A
Červen
    
16.05.2019Ostrava zš Kosmonautů
9:50Jitka, Jindra 9. ročník
Květen
    
17.01.2019orlová lutyně zš u kapličky
10:00Jitka, Jindra 5.třída
17.01.2019orlová lutyně zš u kapličky
8:00Jitka, Jindra 5.třída
Leden
    
23.11.2018Ostrava ZŠ Monty
8:30klára,jitka Y7
22.11.2018Ostrava ZŠ Monty
8:30klára,jitka Y8 a Y9
Listopad
    
11.05.2018Sudice ZŠ Sudice
7:50Jitka, Jindra 9.třída
10.05.2018Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Klára, Jindra 5.třída
10.05.2018Rychvald ZŠ Rychvald
8:00Klára, Jindra 5.třída
Květen
    
23.06.2017Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
11:00Hanka, Tom 4. třída
05.06.2017Ostrava ZŠ K. Pokorného
8:00Jitka, Klára 6. třída
Červen
    
29.05.2017Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Klárka, Jitka 5. třída
29.05.2017Rychvald ZŠ Rychvald
8:00Klárka, Jitka 5. třída
25.05.2017Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
11:10Klára, Jindra 7. třída
25.05.2017Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
8:15HaTo 7. třída
Květen
    
09.01.2017Ostrava ZŠ Monty
11:00Klárka, Jitka Y7, Y8, Y9
Leden
    
12.12.2016Ostrava ZŠ Volgogradská
10:00Klárka, Jitka 5. třída
12.12.2016Ostrava ZŠ Volgogradská
8:00Klárka, Jitka 5. třída
Prosinec
    
08.11.2016Ostrava Ostravská Univerzita
9:00HaTo studenti OU
Listopad
    
22.01.2016Ostrava ZŠ Horymírova
8:00Jindra a Klára 5.C
Leden
    
06.11.2015Ostrava Ostrava-Hrabůvka
10:40Klára,Jindra kvarta
Listopad
    
22.10.2015Ostrava Ostrava-Hrabůvka
7:00Hana,Tom kvarta
Říjen
    
06.05.2015Karviná ZŠ Karviná Dr.Olszaka
10:00Pa,ji 
06.05.2015Karviná ZŠ Karviná Dr.Olszaka
8:00Pa,ji 
04.05.2015Karviná ZŠ Karviná Dr.Olszaka
7:55Klá,Ji 
Květen
    
19.03.2015Třinec ZŠ Petra Bezruče
9:00Klá,Ji 
Březen
    
18.02.2015Rychvald ZŠ Rychvald
8:00-11:00 Klá,Ji 5.A, 5.B
Únor
    
20.05.2014Opava ZŠ Slezského odboje
10:30HaTo, NFOH žáci 6.-8. tříd
20.05.2014Opava ZŠ Slezského odboje
9:00HaTo, NFOH žáci 9.tř.
Květen
    
28.04.2014Ostrava-město Stará Aréna
9:00HaToJi ZŠ gen.Píky
01.04.2014Opava Slezská univerzita
10:00HaTo studenti SLU, NFOH
Duben
    
18.03.2014Ostrava zkušebna DLO
9:00HaTo studenti OU a SLU
Březen
    
12.02.2014Ostrava ZŠ Karasova
11:00HaTo NFOH
12.02.2014Ostrava ZŠ Karasova
9:00HaTo NFOH
Únor
    
14.10.2013Ostrava ZŠ Karasova
9:00HaTo Sociální inkluze
Říjen
    
17.04.2013Ostrava alternativní scéna DLO
11:00HaTo Dny Terapie
Duben